ERA-8VPB5601V
MFR.Part #
ERA-8VPB5601V
JLCPCB Part #
C6944720
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS