EXC24CH500U
MFR.Part #
EXC24CH500U
JLCPCB Part #
C424357
Package
SMD,1.25x1x0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 125V 160mA 2 50Ω@100MHz 5V SMD,1.25x1x0.5mm Common Mode Filters ROHS