ERA-6ARB133V
MFR.Part #
ERA-6ARB133V
JLCPCB Part #
C4235608
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS