ERJ-UP6J620V
MFR.Part #
ERJ-UP6J620V
JLCPCB Part #
C4121392
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS