EXB-U2H203JV
MFR.Part #
EXB-U2H203JV
JLCPCB Part #
C6040100
Package
1506
Description
16 20kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS