ECE-T1KP123FA
MFR.Part #
ECE-T1KP123FA
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 22.5mm 28mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm 63mm 8.384A@10kHz 80V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS