ERA-2ARB113X
MFR.Part #
ERA-2ARB113X
JLCPCB Part #
C2090234
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS