EXB-U284R3JX
MFR.Part #
EXB-U284R3JX
JLCPCB Part #
C20027886
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 4 4.3Ω 63mW 8 ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS