EXB-N8V910JX
MFR.Part #
EXB-N8V910JX
JLCPCB Part #
C6245998
Package
0804
Description
31mW 4 8 91Ω ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS