EXB-U284R7JX
MFR.Part #
EXB-U284R7JX
JLCPCB Part #
C20027887
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 4 4.7Ω 63mW 8 ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS