EXB-U283R0JX
MFR.Part #
EXB-U283R0JX
JLCPCB Part #
C20027874
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 3Ω 4 63mW 8 ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS