EET-UQ2D561CA
MFR.Part #
EET-UQ2D561CA
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 200V 25mm 25mm 3.402A@10kHz 355mΩ@120Hz 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors