EXB-U246R8JX
MFR.Part #
EXB-U246R8JX
JLCPCB Part #
C20027769
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 4 6.8Ω 63mW ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS