RK102PJ1R6CS
MFR.Part #
RK102PJ1R6CS
JLCPCB Part #
C17465840
Description
1.6Ω 2 4 62.5mW ±300ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS