EXB-U14913JX
MFR.Part #
EXB-U14913JX
JLCPCB Part #
C20026995
Package
0302
Description
2 31mW 4 91kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS