ERJ-H3ED52R3V
MFR.Part #
ERJ-H3ED52R3V
JLCPCB Part #
C5735445
Description
-55℃~+175℃ 125mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS