ERJ-U1TD3901U
MFR.Part #
ERJ-U1TD3901U
JLCPCB Part #
C1708491
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS