EXB-S8V391J
MFR.Part #
EXB-S8V391J
JLCPCB Part #
C1736738
Package
SMD-8P,5.1x2.2mm
Description
100mW 390Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,5.1x2.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS