ERJP03F1023V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP03F1023V
JLCPCB Part #
C2122033
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS