EXB-S8V361J
MFR.Part #
EXB-S8V361J
JLCPCB Part #
C6246002
Package
2009
Description
100mW 360Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS