ERJ-H3EF3321V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3321V
JLCPCB Part #
C4040554
Description
-55℃~+175℃ 125mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS