EXB-S8V163J
MFR.Part #
EXB-S8V163J
JLCPCB Part #
C5737531
Package
2009
Description
100mW 16kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS