ERJUP3D24R0V
MFR.Part #
ERJUP3D24R0V
JLCPCB Part #
C544124
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS