ERJ2RKF3243X
MFR.Part #
ERJ2RKF3243X
JLCPCB Part #
C3025685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS