EXB-N8V2R7JX
MFR.Part #
EXB-N8V2R7JX
JLCPCB Part #
C1732018
Package
0402x4
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2.7Ω 31mW 4 8 ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS