EET-UQ2C102HA
MFR.Part #
EET-UQ2C102HA
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 199mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 4.2A@10kHz 40mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS