EXB-A10P272J
MFR.Part #
EXB-A10P272J
JLCPCB Part #
C1731117
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 2.7kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS