EXB-A10P563J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-A10P563J
JLCPCB Part #
C1731495
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 56kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS