ERJ-B3BF9R1V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B3BF9R1V
JLCPCB Part #
C4001222
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS