ERJ-T14LM1R5U
MFR.Part #
ERJ-T14LM1R5U
JLCPCB Part #
C20024296
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS