EXB-A10E104J
MFR.Part #
EXB-A10E104J
JLCPCB Part #
C1361800
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 100kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS