ERJ-1TNF6491U
MFR.Part #
ERJ-1TNF6491U
JLCPCB Part #
C2148067
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS