ERA-2AED4321X
MFR.Part #
ERA-2AED4321X
JLCPCB Part #
C20013771
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS