EXB34V474JV
MFR.Part #
EXB34V474JV
JLCPCB Part #
C713465
Package
0603x2
Description
2 4 470kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS