ERJ-U01F2701C
MFR.Part #
ERJ-U01F2701C
JLCPCB Part #
C4075717
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS