EEEFK1H220SR
MFR.Part #
EEEFK1H220SR
JLCPCB Part #
C336764
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.52Ω@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 50V 5mm 6.1mm 85mA@100kHz ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS