EXB-28V220JX
MFR.Part #
EXB-28V220JX
JLCPCB Part #
C2649457
Package
0402x4
Description
22Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS