ERJ-PB6D3321V
MFR.Part #
ERJ-PB6D3321V
JLCPCB Part #
C2087144
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS