EXB-24V4R7JX
MFR.Part #
EXB-24V4R7JX
JLCPCB Part #
C6040051
Package
0404
Description
2 4 4.7Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS