EXB-24V123JX
MFR.Part #
EXB-24V123JX
JLCPCB Part #
C5700388
Package
0404
Description
12kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS