ERJ-P6WF1400V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1400V
JLCPCB Part #
C4283262
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS