EXB-24V3R6JX
MFR.Part #
EXB-24V3R6JX
JLCPCB Part #
C1732843
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 3.6Ω 4 63mW ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS