ERJ-6RBD4320V
MFR.Part #
ERJ-6RBD4320V
JLCPCB Part #
C2107261
Description
-55℃~+125℃ 100mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS