EXB-14V102JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-14V102JX
JLCPCB Part #
C1731106
Package
0201x2
Description
1kΩ 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS