ERA-3KEB2373V
MFR.Part #
ERA-3KEB2373V
JLCPCB Part #
C4017804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS