EXB-14V100JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-14V100JX
JLCPCB Part #
C1731820
Package
0201x2
Description
10Ω 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS