ETQP3M220KVN
MFR.Part #
ETQP3M220KVN
JLCPCB Part #
C412305
Package
SMD,6.4x6mm
Description
128mΩ 2.2A 22uH AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,6.4x6mm Power Inductors ROHS