ERJ-B2AF391V
MFR.Part #
ERJ-B2AF391V
JLCPCB Part #
C6191800
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS