ETCF680ML
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETCF680ML
JLCPCB Part #
C2158362
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ@100kHz 2.5V 4.4A@100kHz 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS