ERJ-PA2F2100X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2100X
JLCPCB Part #
C4130514
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS